Ви тут:
Суспільство Україна 

Закони англійською мовою, мобільний додаток та оновлення сайту: Стефанчук розповів про новації у ВР з нового року

Закони англійською мовою, мобільний додаток та оновлення сайту: Стефанчук розповів про новації у ВР з нового року

Наступного року Верховна Рада планує публікувати закони англійською мовою, створити власний мобільний додаток та оновити Регламент.

Про такі плани розповів Голова Парламенту України Руслан Стефанчук під час підсумкової пресконференції, повідомили на сайті Верховної Ради.

Уже з 1 січня на сайті ВР з’явиться понад 180 законопроєктів, перекладених англійською мовою. Це один із прикладів відкритості Парламенту, наголосив Голова Верховної Ради України.

“Інвестори, котрі планують заходити в Україну, зможуть отримувати автентичні, офіційні версії основних законів, що найсильніше впливають на інвестиційний статус України”, — додав він.

Окрім того, наступного року планують оновити сайт Верховної Ради та створити власний мобільний застосунок, аби українці могли дізнаватися про діяльність Ради у зручному форматі. Також триває оновлення парламентського телеканалу “Рада”.

Наступного року Парламент зосередиться на оновленні Регламенту, а також працюватиме над покращенням технологічного стану Верховної Ради, адже нинішня техніка нерідко виходить із ладу й заважає ефективній роботі народних депутатів.

“Також ми займемося створенням так званої дослідницько-аналітичної служби, що працює практично в усіх парламентах світу. У цьому питанні ми взаємодіємо з парламентами інших країн, аби перейняти кращі практики. До Верховної Ради законопроєкти мають потрапляти у найвищій якості — це основа нашої подальшої діяльності”, — запевнив Голова Парламенту України.

Окремо Руслан Стефанчук розповів про вже втілені новації у Парламенті. Так, було забезпечено рівні та чесні права доступу до приміщень ВР: як народних депутатів, так і журналістів, помічників народних депутатів, працівників Апарату тощо.

Крім того, у готелі “Національний” відкрито пункт вакцинації, де можуть отримати щеплення всі охочі.

Система Orphus