Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вже провели перерахунки: підприємство на Полтавщині завищувало тариф на вивезення сміття

Вже провели перерахунки: підприємство на Полтавщині завищувало тариф на вивезення сміття

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області зобов’язало комунальне підприємство розрахувати економічно обгрунтовані тарифи на послугу з вивезення твердих побутових відходів.

Як повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області.

“Відповідно до звернення мешканців смт. Нові Санжари, була проведена позапланова перевірка економічної обґрунтованості тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для населення. У ході перевірок було встановлено, що тариф для населення на послугу з вивезення твердих побутових відходів є економічно необґрунтованим та сформованим з порушенням до запровадженого способу регулювання”, – йдеться у повідомленні.

За результатами перевірки був винесений припис про виконання законних вимог щодо усунення порушень вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін. Підприємство оскаржило припис Головного управління до Полтавського окружного адміністративного суду. Але Постановою Верховного Суду України припис Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області залишено в силі.

Споживачам проведено перерахунки на суму 238,4 тис. гривень.

Фото: Держпродспоживслужба

Система Orphus