“Ворскла” визначилася з майбутнім Різника, – ЗМІ

Полтавський клуб не поспішає продавати свою молоду “зірку” та готує його до можливого переїзду за кордон.

Про це “Футбольному формату” розповів віцепрезидент полтавської “Ворскли” Олег Лисак.

“Ми аналізували ринок, збирали інформацію про всіх воротарів певного віку та кількість зіграних ігор. Для Дмитра як і для інших гравців “Ворскли” важливо було б відіграти один-два сезони у групових турнірах єврокубків. Якщо це буде, то загальна вартість цієї команди буде значно вищою.
У нас немає завдання продати Різника. Як би вона дійсно була, то ми б його вже давно продали. Ми знаємо над чим зараз слід працювати Дмитру, після його приїзду зі збірної ми мали з ним певну розмову…Причому не про футбол, а, більше про психологію, ментальність, мову…Йому ще також потрібний період…Паша та Ісенко на базі клубу займаються вивченням англійської мови. Я сподіваюся на те, що вони оцінять все те, що для них роблять”, – розповів функціонер.

Футболом розпочав займатися в складі академії “Ворскли”. 10 травня 2019 року підписав свій перший контракт з полтавським клубом. У складі першої команди «Ворскли» 26 жовтня 2019 року в виїзному поєдинку 12-го туру Прем’єр-ліги проти луганської “Зорі” (0:4). Дмитро вийшов на поле в стартовому складі та відіграв увесь матч. За підсумками дебютного для себе сезону у команді став фіналістом Кубка України 2019/20.

На 38-й хвилині матчу 17-го туру української Прем’єр-ліги між “Рухом” і “Ворсклою” парирував пенальті. Цей пенальті став 5-м незабитим у його ворота Різника в сезоні 2021/22. Завдяки цьому Різник встановив рекорд внутрішньоукраїнського турніру, не пропустивши після п’ятьох поспіль пенальті.