Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській громаді троє лікарів отримали ордери на квартири

У Пирятинській громаді троє лікарів отримали ордери на квартири

У Пирятинській громаді міський голова Андрій Сімонов вручив медикам ордери на вселення у службове житло – дві двокімнатні та трикімнатну квартири.

Як це повідомили на фейсбук-сторінці Пирятинської громади, цього року за кошти бюджету громади було придбано дві квартири для лікарів.

Євгеній Кеда почав працювати лікарем-анестезіологом у Пирятинській лікарні з 2018 року. Нині – завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії. Максим Бублик, лікар-анестезіолог, та Роман Кукурудз, лікар ортопед-травматолог, лікують пирятинців з вересня минулого року.

“Підтримка медичної галузі та залучення спеціалістів – один із головних напрямків нашої роботи. Цього року за кошти бюджету громади було придбано дві квартири для лікарів. Для нас важливе не лише технічне забезпечення лікарні, а й підтримка молодих фахівців. Тому зараз ми працюємо з вашим керівником над розробкою системи підтримки молодих лікарів, аби вам було комфортно працювати, а жителі громади отримували якісні медичні послуги”, – зазначив міський голова Андрій Сімонов.

Фото: Пирятинська громада

Система Orphus