Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавському університеті визначили переможців молодіжного фестивалю реклами

У Полтавському університеті визначили переможців молодіжного фестивалю реклами

Полтавський університет економіки і торгівлі п’ятий рік поспіль є організатором Полтавського молодіжного фестивалю реклами. Захід проводиться кафедрою маркетингу.

Метою Фестивалю є формування та просування свідомого соціального світосприйняття учнівської молоді та формування у них навичок організації особистого чистого соціального простору.

Цьогоріч Фестиваль охопив 16 закладів загальної середньої освіти Полтавської та Сумської областей. Учасники представляли заклади Полтавської ОТГ,  Соколовобалківської, Нехворощанської, Скороходівської, Білицької селищних рад, Горішньоплавнівської, Лубенської міських рад Полтавської області та Лебединської міської ради Сумської області. Загалом було подано 25 командних та персональних робіт (9 у номінації “Друкована реклама”, 19 – “Відео реклама” та 1 у номінації “Інтернет реклама”), загальна кількість учасників Фестивалю – 83 учні 6-11 класів закладів загальної середньої освіти.

15 грудня року відбувся IV етап Полтавського молодіжного фестивалю реклами. Велась онлайн-трансляція в Zoom для учасників, які не змогли відвідати захід офлайн.

 

Церемонію нагородження учасників Фестивалю реклами відкрив ректор Полтавського університету економіки і торгівлі – професор Олексій Нестуля. Він підкреслив важливість для школярів бути активними та соціально орієнтованими в житті, що в подальшому допоможе їм формувати свою життєву позицію, як свідомих громадян держави, а також наголосив на актуальності маркетингу в розрізі майбутньої професійної орієнтації. До привітань учасників долучились члени організаційного комітету Фестивалю директорка Навчально-наукового інституту денної освіти доцентка Аліна Ткаченко та проректор Олександр Манжура, які подякували закладам та їх учням за їх небайдужість, високий рівень організації у підготовці робіт а також наголосили на актуальності участі у подібних заходах.

Оцінювання конкурсних робіт проводило фахове журі у складі:

Юрій Бойко – голова журі, директор рекламної агенції “Бойко”;

Наталія Карпенко – завідувачка кафедри маркетингу Полтавського університету економіки і торгівлі;

Надія Коновалова – директорка відділу маркетингу та реклами ТРЦ “Київ”;

Богдан Радкевич – студент 2 курсу спеціальності “Маркетинг”, засновник CEO-агенції ABDV group.

До нагороди за результатами роботи журі представлені такі роботи:

У номінації відеореклама:

І місце – Іванченко Марк із роботою “Дискримінація може торкнутися кожного” (Ліцей №14 «Здоров’я» Полтавської міської ради);

ІІ місце – Остатній Владислав і Парфило Данил, робота із назвою “Сумнівна перспектива” (Ворожбянський ЗЗСО I-III ст. Лебединської міської ради Сумської області);

ІІІ місце – команда Наумова Нікіти за участі Білаш Кирила,  Янча Данила, Демченко Артема, Когут Анни, відеоролик – «Не бійся висловлювати власну думку: вона завжди буде почута» (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області).

У номінації друкована реклама:

І та ІІІ місця відповідно зайняли роботи “Це наше майбутнє”, “Мій розум чистий. А твій?” групи авторів – Лавренко Владислава, Дорошенко Владислава, Завальнюк Софії, Корнаєва Данііла, Ганниченко Миколи, Лєбєдєва Владислава (Гімназія № 7 імені Т.Г. Шевченка м. Полтава);

ІІ місце робота “Вибір тільки за вами” наймолодшої команди у складі: Овсій Іван, Ландар Олександер, Семко Мілана, Марія Бондаренко, Радько Євгенія, Онищенко Матвій (Ліцей №13 “Успіх”, м. Полтава).

У номінації Інтернет-реклама:

І місце – колектив авторів Грек Валерія, Кузьменко Дар’я, Якименко Олександр, Підріз Микола, Литвиненко Діана з роботою “Дбаючи про екологію, ми дбаємо про себе” (Соколовобалківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Нехворощанської територіальної громади).

Переможці та учасники заходу отримали дипломи та сертифікати, брендову продукцію Університету та заохочувальні подарунки від партнерів заходу – ТРЦ “Київ”.

Учасників Фестивалю творча студентська молодь ПУЕТ привітала яскравими художніми номерами.

Фото – Світлана Земляна

Система Orphus