Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві нагородили кращих військових та волонтерів

У Полтаві нагородили кращих військових та волонтерів

У Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя, у День Збройних Сил України, вручили нагороди військовослужбовцям та волонтерам.

Сьогодні, 6 грудня, в Україні відзначається День Збройних сил. А напередодні, 5 грудня, святкували День волонтера. З цієї нагоди у Полтавському театрі імені Гоголя представники обласної влади вручили нагороди військовослужбовцям та волонтерам.

“Якби після проголошення незалежності нашої держави був зроблений акцент на наших військових, на їхньому матеріально-технічному забезпеченні, ми б сьогодні не мали таку кількість загиблих. Але сьогодні керівництво держави усвідомлює та максимально підтримує наші збройні сили”, – зазначив під час свого виступу перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко.

“Ми зараз знаходимося фактично на війні, щодня наші бійці боронять нас суверенітет. Сьогодні ми розглядали бюджет області на наступний рік, плануємо збільшувати програми фінансування наших військових. Звісно, цього не достатньо для того, щоб повноцінно забезпечити з нашого боку матеріально-технічну базу військових, але ми будемо й надалі робити все для того, щоб її покращувати”, – розповів голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Читайте також: “Захищати країну – обов’язок кожного”: як навчаються майбутні сержанти-зв’язківці Полтавського коледж

На початку заходу хвилиною мовчання вшанували загиблих українських бійців. Відзнаки, грамоти, подяки та нагрудні знаки отримали близько трьох десятків військових та волонтерів.

 

 

 

1

Перейти до вмісту