Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У першій міській лікарні Полтави завершили реконструкцію нового відділення невідкладних станів

У першій міській лікарні Полтави завершили реконструкцію нового відділення невідкладних станів

У першій міській лікарні Полтави завершили будівельні роботи в новому відділенні невідкладних станів за програмою Президента “Велике будівництво”. Для цього в лікарні трансформували старі пульмонологічне, приймальне відділення та травматологічний пункт.

Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов на апаратній нараді.

Зараз готуються документи до введення відділення в експлуатацію.

“Нове відділення невідкладних станів Першої міської лікарні буде одним із найбільш потужних в області, на рівні нового приймального відділення в обласній лікарні імені Скліфосовського. Окрім перев’язувальної та гіпсувальної, які раніше тут були, наразі облаштовують цілодобовий рентген-кабінет, кабінет комп’ютерної томографії й ендоскопічний та окрему ургентну операційну”, – розповів Олег Синєгубов.

Реконструкція фінансується з державного та міського бюджетів, загальна кошторисна вартість – понад 75 мільйонів гривень. Загальна площа нового відділення – 800 квадратних метрів.

Як зазначили у Полтавській ОДА, відділення екстреної меддопомоги працюватиме цілодобово. Кількість співробітників планують збільшити на 20 людей, загалом там працюватимуть пів сотні медпрацівників. Після відкриття жителі міста й району зможуть пройти високоточну діагностику на ангіографі, УЗД-апараті, рентгені, апаратах КТ і МРТ, які закуплені за кошти Міністерства охорони здоров’я.

Читайте також: Фінальні етапи будівництва: до кінця року в Полтаві планують запустити в роботу спорткомплекс на Петра Юрченка

Нагадаємо, цьогоріч за програмою Президента “Велике будівництво” приймальні відділення Полтавщини отримали шість комп’ютерних томографів. За словами Олега  Синєгубова, найближчим часом новий КТ встановлять у першій міській лікарні Полтави.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus