Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Сучасна рецепція, місця для відпочинку та інклюзія: що з’явиться у Полтавському краєзнавчому музеї після реставрації

Сучасна рецепція, місця для відпочинку та інклюзія: що з’явиться у Полтавському краєзнавчому музеї після реставрації

Нині у Полтавському краєзнавчому музеї імені В. Кричевського триває реставрація. Під час ремонтних робіт першочерговим завданням є вирішення питання інклюзії.

Це означає, що у музеї планують обладнати пандуси та підйомники, щоб маломобільні групи населення змогли дістатись на будь-який поверх будівлі без перешкод, повідомили на фейсбук-сторінці музею.

У вбиральнях, як в жіночій, так і в чоловічій, обладнають пеленальні столики. Також буде окрема вбиральня для людей з інвалідністю та батьків з дітьми.

На першому поверсі з’явиться сучасна рецепція, де адміністратор зможе допомогти відвідувачу зорієнтуватися та підібрати варіант відвідування музею відповідно до часу та потреб. На рецепції розмістять екран, на якому транслюватиметься інформація іноземними та жестовою мовами.

А у залах з’являться місця для відпочинку.

“Декому важко вистояти на ногах кількагодинну екскурсію, а тому ми попіклуємось про ваш комфорт”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, окрім того у музеї встановлюють риштування для подальших робіт художників-реставраторів, триває підготовка до встановлення пожежної сигналізації по всьому периметру закладу й протипожежних дверей у цоколі музею, монтують системи вентиляції, опалення, відеоспостереження.

Система Orphus