Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Рятувальниця перемогла у конкурсі краси Miss World Plus Size Ukraine 2021

Рятувальниця перемогла у конкурсі краси Miss World Plus Size Ukraine 2021

На сцені національного академічного театру імені Лесі Українки відбувся фінал Національного конкурсу “Miss & Mrs World Plus Size Ukraine 2021”.

Як розповіли у ДСНС України в Полтавській області, у конкурсі взяла участь заступниця начальника 5-го державного пожежно-рятувального посту, лейтенант служби цивільного захисту Ольга Кузіна. Рятувальниця виборола одну з головних корон та титул “Miss World Plus Size Ukraine 2021”. Ольга Кузіна має право представляти Україну та поборотись за корону конкурсу «Міс Всесвіт», який наступного року відбудеться у Бразилії.

Загалом у конкурсі краси за перемогу боролися 27 українок. Головним завданням організаторів було допомогти кожній дівчині розкрити себе та навчити приймати себе такими, якими вони є. Зазначимо, що конкурс для дівчат розміру Plus Size триває з 2019 року.

За підсумками конкурсу журі визначило двох переможниць – Катерина Колмикова стала володаркою головної корони країни у категорії Mrs Top of the World Plus Size Ukraine 2021. А Юлія Чернікова здобула титул Miss Universe Plus Size Ukraine 2021.

Система Orphus