Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пирятинська громада виграла конкурс на майже мільйон євро

Пирятинська громада виграла конкурс на майже мільйон євро

Пирятинська громада зможе отримати міжнародну технічну допомогу на реалізацію проєкту щодо розбудови ланцюжків доданої вартості у молочному та ягідному кластерах.

Депутати міської ради одноголосно підтримали питання про укладення грантового контракту з Європейським Союзом про отримання міжнародної технічної допомоги на реалізацію проєкту щодо розбудови ланцюжків доданої вартості у молочному та ягідному кластерах Пирятинської громади заради економічних можливостей молоді та сільських жителів і місцевого екологічного росту, повідомили на фейсбук-сторінці Пирятинської громади.

За словами начальника управління економіки та агропромислового розвитку Ірини Солдатової, було подано заявку на конкурс проєкту “Мери за економічне зростання” і громада отримала перемогу. Сума гранту становить майже мільйон євро. Загальна вартість 1 млн 160 тис. євро і передбачає співфінансування з бюджету міської громади та місцевого бізнесу.

Реалізація проєкту передбачається за декількома напрямками: молочний, ягідництво, туризм, підтримка місцевого бізнесу і значна увага приділяється навчанню – створення коворкінгів (ремісничих майстерень) у навчальних закладах. Проєкт розрахований на три роки.

Фото: фейсбук-сторінка Пирятинської громади

Система Orphus