Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Представники ЄС та ПРООН оглянули реконструкцію школи та Центру естетичного виховання

Представники ЄС та ПРООН оглянули реконструкцію школи та Центру естетичного виховання

З моніторинговою місією Миргород відвідали представники Європейського Союзу, Європейського інвестиційного банку та ПРООН. Під час зустрічі з керівництвом Миргородської громади обговорили хід реалізації проєктів, які втілюють у співпраці з міжнародними партнерами. Побували на об’єктах будівництва, оглянули виконані роботи, уточнили терміни їх завершення та обговорили подальшу співпрацю громади з міжнародними організаціями.

Джерело: Миргородська міська рада

У межах Надзвичайної кредитної програми відновлення України в Миргороді реконструюють стару будівлю школи №1 під школу мистецтв  та  відновлюють Центр естетичного виховання. Виконання цих проєктів дасть можливість охопити ще більшу кількість дітей позашкільною роботою, у тому числі дітей з внутрішньо-переміщених осіб, забезпечити належні умови для перебування вихованців та проведення постійно діючих гуртків, тематичних заходів – семінарів, зустрічей з видатними особистостями як для дітей, так і для дорослих. А ще проєктами реконструкції враховано відновлення історичних будівель із збереженням основних архітектурних елементів.

Наразі на об’єктах завершили всі зовнішні роботи.  Облаштували мережі водопостачання та каналізації, вентиляцію. Тривають внутрішньо-оздоблювальні роботи. У травні 2022 року планують урочисто відкрити об’єкти.

Оглянувши обидва об’єкти та поспілкувавшись із підрядниками, старший експерт сектору регіонального розвитку Європейського Інвестиційного Банку в Україні Рой Дрейкотт відзначив високий результат проєктної діяльності нашої громади.

Також в рамках зустрічі було обговорено подальшу співпрацю  громади з міжнародними партнерами у наступні роки.

Система Orphus