Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці у листопаді купили нових авто майже на 8 мільйонів доларів

Полтавці у листопаді купили нових авто майже на 8 мільйонів доларів

Минулого місяця у Полтаві та області зареєстрували 280 нових авто на загальну суму 7,8 млн доларів. Серед цих авто найпопулярнішою моделлю був корейський кросовер Kia Sportage.

Джерело: аналітичний відділ RST.ua

Кросовери та позашляховики зайняли 84% ринку нових авто у листопаді. Частка машин, які обладнані дизельними моторами, становила 23% ринку. Середня ціна кожного зареєстрованого автомобіля перевищила 27 500 доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання та опцій, – йдеться у повідомленні сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Kia був найпопулярнішим брендом минулого місяця. В регіоні зареєстрували 45 таких автомобілів на суму понад 850 тис. доларів. Кросовер Kia Sportage – найпопулярніша модель листопада, яка покрила 15% продажів. Крім Sportage часто купували Renault Duster і Nissan XTrail.

Загалом у листопаді в Україні придбали 8 600 нових авто на загальну суму 270 млн доларів. Серед цих авто найпопулярнішою моделлю був корейський кросовер Kia Sportage. Порівняно з жовтнем поточного року, минулого місяця в Україні збільшились продажі нових автомобілів на 10%. А впродовж 11 місяців 2021 року в Україні уже зареєстрували 91 900 нових автомобілів.

Нагадаємо, у жовтні у Полтаві та області зареєстрували 260 нових авто на загальну суму 8 млн доларів. Тоді Renault був найпопулярнішим брендом в регіоні. Серед цих авто найпопулярнішою моделлю був хетчбек Renault Sandero.

Система Orphus