Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Перший рік роботи облради восьмого скликання був різним, але він показує перспективність подальшої роботи нашої каденції, – Біленький

Перший рік роботи облради восьмого скликання був різним, але він показує перспективність подальшої роботи нашої каденції, – Біленький

Традиційно наприкінці року голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький звернувся до колег щодо результатів роботи депутатського корпусу та подякував за співпрацю в ухваленні важливих рішень.

Шановні колеги! Шановні гості! Шановний голово облдержадміністрації!

Ми прийняли бюджет! Ми з вами плідно пропрацювали рік.

Наведу дуже коротку, але важливу статистику: впродовж 2021 року було проведено 10 сесій обласної ради і 12 пленарних засідань, прийнято 384 рішення обласної ради, 39 Звернень депутатів, 7 депутатських запитів. Організовано 90 засідань постійних комісій, за результатами яких ухвалено 751 рекомендацію.

Колеги! Прийнято головний фінансовий документ на 2022 рік. Чи може він вирішити всі проблеми? Звісно, ні. Але ми забезпечимо функціонування обласних підприємств, установ, закладів соціальної сфери, реалізацію обласних програм.

Це перший рік нашої спільної роботи в обласній раді восьмого скликання. Він, як ви всі зазначали, виявився різним. Хтось його сприймає як знайомство, хтось – як довгий шлях, але я особисто розглядаю його як перспективу подальшої роботи нашої каденції. Нічого так не зміцнює, як начебто перші непорозуміння в сесійній залі, але потім, спільно фотографуючись, ми згадуємо тільки найкраще!

Тому я хочу всім побажати міцного здоров’я, подякувати за єдність та спільне прийняття рішень. Вдячний Полтавській облдержадміністрації за комунікацію, усім заступникам, керівникам департаментів, управлінь і, звісно, голові облдержадміністрації – Олегу Васильовичу Синєгубову.

Цей рік нас зміцнив у наших партнерських відносинах з виконавчою гілкою влади. Тому, колеги, нехай вам у прийдешньому році все буде гаразд!

Нехай найкращі сподівання завжди будуть реалізованими.

Слава Україні!

Система Orphus