Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині відкриють два пам’ятники чорнобильцям

На Полтавщині відкриють два пам’ятники чорнобильцям

До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи та 35-річчя зведення “Саркофагу” у Полтавській області відкриють два пам’ятники ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

14 грудня, у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у селі Красна Лука Миргородського району відкриють пам’ятник чорнобильцям, побудований з ініціативи мецената, чорнобильця, учасника ліквідації аварії на ЧАЕС Володимира Нікітенка.

У селі Великі Кринки Глобинської ТГ планується відкриття пам’ятника чорнобильцям, встановленого з ініціативи і за особистої участі ліквідатора аварії на ЧАЕС Павла Малецького.

У Хорошківській та Калайдинській сільрадах Лубенського району з ініціативи чорнобильців та місцевого керівництва пам’ятники чорнобильцям відкрили 26 квітня 2021 року. Таким чином, загальна кількість пам’ятників героям-чорнобильцям в Полтавській області збільшилася до 50.

Також з ініціативи чорнобильців Полтави планують видати книгу “Солдати Чорнобиля”, де буде вміщено спогади учасників цих трагічних подій.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus