Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

До проєкту “Поліцейський офіцер громади” у 2022 році планують долучитись ще 20 тергромад Полтавщини

На сьогодні проєкт Національної поліції України “Поліцейський офіцер громади” успішно працює на території 22-х територіальних громад Полтавщини. Окрім того, ще 20 громад повідомили про готовність взяти участь в реалізації цієї ініціативи.

Про це повідомив Євген Рогачов, начальник Главку поліції Полтавщини, під час пресконференції 7 грудня.

На сьогодні з-поміж 60 територіальних громад Полтавщини ще визначаються з можливістю долучитися до проєкту 18. На територіях 22-х тергромад працює 31 поліцейський офіцер, є 27 сучасних службових автомобілів й 30 поліцейських станцій.

“Попри те, що поліцейські громад на Полтавщині розпочали свою роботу не так давно, здобули чимало позитивних відгуків від місцевих жителів. Окрім того, спостерігається очевидне зменшення кількості правопорушень на територіях обслуговування”, – зазначив начальник поліції Полтавщини. 

Продовжуючи тему формування комфортного правового простору в населених пунктах області, головний поліцейський регіону також висловив надію, що підтримку громад отримають супутні безпекові проєкти, суть яких в облаштуванні централізованої мережі відеонагляду в населених пунктах. Мова про “Безпечне місто”, “Безпечне село”, “Безпечна громада”, “Безпечна Полтавщина”. Їх суть в облаштуванні централізованої мережі відеонагляду в населених пунктах.

Читайте також: На Полтавщині планують запровадити проєкт “Чужинець в громаді”

На часі в області встановлено понад 1140 камер відеоспостереження. 240 з них – зі спеціальними технічними можливостями, що допомагають поліції розкривати злочини та запобігати правопорушенням.

 

Система Orphus Поделиться на fb