Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Депутати погодили зміни до обласного бюджету Полтавщини на 2021 рік

Депутати погодили зміни до обласного бюджету Полтавщини на 2021 рік

9 грудня на засіданні позачергової сесії депутати погодили зміни до показників обласного бюджету на 2021 рік.

За інформацією директора Департаменту фінансів ОДА Павла Кропивки, загальний обсяг обласного бюджету збільшується на 255,5 млн грн, у тому числі за рахунок субвенції з державного бюджету – 228,5 млн грн, субвенції з місцевих бюджетів 27,0 млн грн.

Економія коштів в сумі 81,2 млн грн, яка виникла за окремими напрямками видатків у зв’язку із запровадженням карантинних заходів по запобіганню поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спрямовуються на утримання закладів і установ обласного значення, реалізацію заходів обласних програм та формування бюджету розвитку.

Зокрема: Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації – 50,5 млн грн – на придбання сучасного медичного обладнання, Управлінню майном обласної ради – 21,6 млн грн – на поповнення статутного капіталу комунальних підприємств Полтавської обласної ради: “Полтаватеплоенерго” та “Полтававодоканал” у межах обласної програми фінансової підтримки підприємств комунальної теплоенергетики та водопровідно-каналізаційного господарства Полтавської області на 2019 – 2021 роки, на здійснення заходів Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2021 – 2023 роки (фонд розвитку територій області) – 9,1 млн грн.

“Зокрема, 9, 1 млн грн виділили на фонд розвитку територій. Куди саме будуть спрямовані кошти, буде вирішено вже на засіданні робочої групи”, – зазначив Павло Кропивка.

“За” проголосували 58 депутатів.

Також погодили коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачаннятеплової енергії і постачання гарячої води, що надаються “Полтаватеплоенерго” для категорій “інщі споживачі (крім населення)” та “релігійні організації”.

“За” проголосували 63 депутати.

Нагадаємо, для категорії “інші споживачі” “Полтаватеплоенерго” планує підвищити вартість природного газу майже на 50%, а для релігійних організацій, навпаки, зменшити.

Також “Лубнитеплоенерго” планує підвищити вартість природного газу та, відповідно, тарифу для бюджетних організацій.

Питання коригування тарифів розглянули на засіданні комісії Полтавської обласної ради з питань ЖКГ, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку 6 грудня.

Такі зміни мають відбутись через те, що НАК “Нафтогаз” змінив вартість природного газу для цих категорій споживачів.

Система Orphus