Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Безпечна Полтавщина”: до кінця року встановлять централізовану систему відеоспостереження

“Безпечна Полтавщина”: до кінця року встановлять централізовану систему відеоспостереження

У межах проєкту “Безпечна Полтавщина” до кінця цього року планують обладнати ще 25 відеовузлів. Вже в області встановили 17. Загалом до кінця року всього обладнають 42 відеовузли. На кожному – буде по три камери, які фіксуватимуть номери, марку й колір автівок, запам’ятовуватимуть їхній маршрут і моніторитимуть ситуацію довкола. 

Про це повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

“Продовжуємо створювати “Безпечну Полтавщину” – перше в області централізоване відеоспостереження. В регіоні вже встановили 17 відеовузлів, на кожному з яких розміщені по дві-три камери – нещодавно прийшла чергова партія техніки. Всього цьогоріч плануємо обладнати 42 відеовузли, але це не означає, що “Безпечна Полтавщина” буде складатися тільки з них. До цієї системи централізованого відеоспостереження зможуть підключатися камери територіальних громад чи навіть камери на ваших будинках. Правоохоронці, рятувальники й інші служби одночасно отримають “очі” по всій області”, – зазначив Олег Синжгубов.

Що може “Безпечна Полтавщина”

Наприклад, водій автомобіля тікає з місця аварії. Правоохоронці бачать на камері номер автівки, вбивають у базу, вона одразу видає маршрут, яким рухалося або рухається в режимі реального часу авто. Загалом така система дає змогу попереджати та розкривати злочини незалежно від місця їх скоєння, удосконалювати антитерористичний захист, оперативно реагувати на надзвичайні події та координувати їх ліквідацію.

За словами голови ОДА, “Безпечна Полтавщина” стане найбільшим проєктом із цифровізації регіону.

“Так поступово втілюємо в життя Стратегію розвитку області на 2021-2027 роки, яку презентували на початку року”, – додав Олег Синєгубов.

Нагадаємо, вже встановлені необхідні сервери та програмне забезпечення.

Фото: фейсбук

Система Orphus Поделиться на fb