Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Безпечна Полтавщина”: встановили серверну для системи централізованого відеоспостереження

“Безпечна Полтавщина”: встановили серверну для системи централізованого відеоспостереження

Триває реалізація проєкту “Безпечна Полтавщина”, першої в області системи централізованого відеоспостереження. Вже встановлені необхідні сервери та програмне забезпечення.

Про це повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

“Однією зі складових системи “Безпечна Полтавщина” є платформа для зберігання інформації. Необхідні сервери вже привезли з-за кордону, змонтували їх та встановили програмне забезпечення. До наявних серверів можна додавати накопичувачі пам’яті”, – зазначив Олег Синєгубов.

У межах “Безпечної Полтавщини” на виїздах із великих міст і на основних автодорогах встановлять 42 відеовузли. На кожному вузлі буде по три камери, які фіксуватимуть номери, марку й колір автівок, запам’ятовуватимуть їхній маршрут і будуть моніторити ситуацію довкола. Надалі кількість відеовузлів планують збільшити.

“Правоохоронці, рятувальники й інші служби одночасно отримають “очі” по всій області. Система централізована, тому, крім відеовузлів, до неї зможуть доєднатися будь-які камери, які відповідатимуть необхідним технічним вимогам. Це, наприклад, камери територіальних громад, будь-яких установ й організацій або навіть камери, які встановлені на вашому будинку чи подвір’ї. Зараз усе відеоспостереження в області фактично працює порізно. Коли запустимо “Безпечну Полтавщину”, вся інформація стікатиметься до моніторингових центрів у Головному управлінні Нацполіції в Полтавській області та в Полтавській ОДА. В перспективі ця система може інтегруватися до загальнонаціональної мережі безпеки, що дасть змогу об’єднати декілька областей в одну державну мережу”, – зазначив Олег Синєгубов.

“Безпечну Полтавщину” створюють за кошти обласного бюджету. Реалізують проєкт у межах Стратегії розвитку області на 2021-2027 роки.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus