Ви тут:
Відео Суспільство 

Зіркові актори, небанальні жарти та новорічна атмосфера: оприлюднили трейлер фільму “Зірки за обміном”

Зіркові актори, небанальні жарти та новорічна атмосфера: оприлюднили трейлер фільму “Зірки за обміном”

Творці сімейної комедії “Зірки за обміном” презентували офіційний трейлер новорічної стрічки. Прем’єра фільму відбудеться 1 січня. Головні ролі в першій комедії року виконали зірки українського шоу-бізнесу Оля Полякова та DZIDZIO (Михайло Хома).

Про це повідомили у Держкіно.

За сюжетом комедії, непримиренні суперники на сцені, зірки шоу-бізнесу Поля Малякова (акторка Оля Полякова) та Фома Михайловський (актор Михайло Хома, DZIDZIO), несподіваним чином опинившись у тілах одне одного, намагаються повернути свої життя назад, але заради досягнення своєї мети кожному доведеться вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента.

Головна героїня картини, Поля Малякова, прагне популярності й приносить у жертву сімейні стосунки: рідко бачить дітей та безперестанку вислуховує нарікання чоловіка про нестачу вільного часу. Та в один момент вона втрачає те, до чого так довго прагнула – головну нагороду року, яка, на превеликий подив поп-діви, потрапляє до рук затятого суперника Полі – Фоми Михайловського. І це лише початок зіркового протистояння, адже наступного ранку вони прокинуться в тілах один одного. Та чи вдасться зірковим суперником розставити все по місцях та віднайти своє тлумачення поняттю “щастя”?

“Цей фільм має на меті показати те, як часто ми нехтуємо сімейними стосунками заради досягнення власних цілей. Хоча “Зірки за обміном” – це не лише про протистояння та постійні чвари, а й про різдвяне диво, яке об’єднує усіх довкола, створюючи незабутню атмосферу свята та затишку. Тож я щиро раджу проглянути трейлер та запланувати похід у кіно в січні 2022 року всією родиною”, – зазначив продюсер стрічки Єгор Олесов.

Система Orphus