Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

За нинішнього стану пандемії громадам Полтавщини логічно посилювати карантин, – Олег Синєгубов

За нинішнього стану пандемії громадам Полтавщини логічно посилювати карантин, – Олег Синєгубов

За нинішнього стану різкого збільшення захворюваності людей на COVID-19 місцеві комісії з питань ТЕБ і НС мають право приймати рішення щодо посилення карантинних заходів у громадах.

Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

“На кожній апаратній нараді я наголошую, що громади мають приймати рішення щодо посилення карантинних обмежень на місцях. Одні це роблять, інші ж не приймають жодного рішення щодо посилення карантинних обмежень, як зокрема і місто Полтава. Я за те, щоб у нас всі перевезення були виключно за COVID-сертифікатами чи ПРЛ-тестами. Це пришвидшить темпи вакцинації, яка нині єдиний прийнятний спосіб боротьби з хворобою, що забирає багато життів”, – зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Читайте також: У громадах Полтавщини створять робочі групи, які перевірятимуть дотримання протиепідемічних вимог, – регіональна комісія ТЕБ і НС

Нагадаємо, минулого тижня область мала високі показники смертності жителів від COVID-19. Зокрема, 9 листопада на Полтавщині за добу померло 64 людини, наступного дня – 45. За словами медпрацівників, подібну ситуацію останнім часом спостерігають щодня. 

На Полтавщині від ускладнень коронавірусної інфекції померли понад 2600 людей. Наразі на апаратах ШВЛ перебуває понад сто людей. Захворюваність щодня зростає. Єдиним способом захисту від ускладнень залишається вакцинація. Полтавські медики показали реанімаційні відділення з COVID-хворими.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus