Ви тут:
Суспільство Україна 

Ймовірність вторгнення Росії залежить від двох факторів, – Дмитро Кулеба

Ймовірність вторгнення Росії залежить від двох факторів, – Дмитро Кулеба

Імовірність нового вторгнення Росії залежить від двох факторів: сили та витримки України, а також сили та скоординованості міжнародних партнерів.

Про це розповів в ефірі одного з телеканалів Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, пише liga.net.

На думку міністра, нова наступальна операція є однією з опцій, яку розглядає керівництво РФ і особисто президент Росії Володимир Путін. Чи використає він цю опцію, залежатиме він двох чинників. Першим чинником Дмитро Кулеба назвав силу, спокій та витримку України.

“Ми повинні найближчими місяцями – і суспільство, і держава – продемонструвати максимальну ефективність, максимальну витримку і не вестися на провокації ні в середині країни, ні в зоні конфлікту”, – пояснив міністр.

Другим чинником він назвав скоординованість та силу дій міжнародних партнерів України. За словами Кулеби, влада працює над обома чинниками.

“Я закликаю всіх найближчими місяцями не панікувати, але зберігати пильність і не вестись на провокації, особливо в інформаційному просторі”, – додав очільник МЗС.

Читайте також: Для Північного потоку-2 не має бути жодних виключень з європейського законодавства, – МЗС

Нагадаємо, начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов озвучив, що Росія готується до можливої атаки на схід та південь України у січні-лютому 2022 року. Наразі, за даними розвідки, біля кордонів України 92 тисячі російських військових.

Фото: armyinform

Система Orphus