Ви тут:
Суспільство Україна 

Росія може готувати напад на схід і південь України на початку 2022 року, — голова української розвідки

Росія може готувати напад на схід і південь України на початку 2022 року, — голова української розвідки

Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов озвучив, що Росія готується до можливої атаки на схід та південь України у січні-лютому 2022 року.

Наразі, за даними розвідки, біля кордонів України 92 тисячі російських військових. Про це розповів в інтерв’ю виданню Military Times начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов, пише hromadske.

За його словами, напад, який готує Росія, буде “набагато руйнівнішим за все, що було до цього” з 2014 року. Він зазначив, що ймовірна атака починатиметься з авіаударів, артилерійських та бронетанкових нападів із висадкою десанту в Одесі й Маріуполі. Також можливе вторгнення через сусідню Білорусь.

Очільник розвідки додав, що Росія перед вторгненням може використовувати “психологічні операції для дестабілізації України”.

“Вони хочуть розпалити заворушення через протести та мітинги, які показують, що люди проти уряду”, — сказав Кирило Буданов.

Він додав, що оцінки американської та української розвідки щодо можливого початку нападу приблизно схожі. Прогнозують, що це може статись у січні або лютому 2022 року.

Фото: Інтерфакс-Україна

Система Orphus