Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Визначили проєкти-переможці Шкільного громадського бюджету Полтавської області

Визначили переможці-переможці конкурсу Шкільного громадського бюджету Полтавської області

На обласний конкурс “Шкільний громадський бюджет Полтавської області” цьогоріч подали 169 проєктів. Це найбільша кількість проєктів за три роки існування конкурсу.

18 листопада у Полтавській обласній раді робоча група назвали громади, які найбільше подали проєктів, у трьох категоріях — міські, сільські, селищні.

“Цього року в області провели дводенне навчання ШГБ Camp. У ньому взяли участь 60 учнів з 36 громад. Ми навчали їх писати проєкти. Всього усі учасники підготували 63 проєкти. З 60 учнів лише 36 подали проєкти на Шкільний громадський бюджет. 18 проєктів претендують на перемогу за остаточними балами. Наступного року родзинкою нагородження стане розіграш подарунку — найновіший iPhone – від голови обласної ради. Серед кращих проєктів можна виокремити “Територія комфорту”, “Сучасний кабінет хімії”, зони відпочинку, матеріальне обладнання, створення ресурсних кімнат тощо”, – розповіла начальник відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради, секретар робочої групи Олеся Дроботенко.

За всі проєкти загалом віддали 128 273 голоси.

“У цьому році неочікувана результативність і активність громадян у підтримці цих проєктів. Сподіваємось, що участь інвестиційного відділу і молодіжних організацій у популяризації цього конкурсу є вагомою. На наступні роки будемо набирати обертів, залучати більшу кількість громад до участі. Цього року подали 169 проєктів і визначили 71 переможця. Я вважаю, що це гарний результат. Будемо спостерігати, як діти реалізуватимуть свої проєкти у школах”, – зазначила заступник голови Полтавської обласної ради Лілія Руроєва.

Громади-переможці і кількість поданих проєктів на Шкільний громадський бюджет 2021:

Міські громади:

-Кобеляцька — 5;

-Лубенська — 5;

-Решетилівська — 4;

-Лохвицька — 2.

Селищні громади:

-Скороходівська — 4;

-Оржицька — 3;

-Білицька — 3;

-Опішнянська — 3;

-Чорнухинська — 3;

-Котелевська — 2;

-Ромоданівська — 2;

-Новооржицька — 1;

-Козельщинська — 1;

-Семенівська — 1;

-Новосанжарська – 1.

Сільські громади:

-Білоцерківська — 3;

-Великобудищанська — 3;

-Великорублівська — 3;

-Драбинівська — 3;

-Нехворощанська — 3;

-Лютенська — 3;

-Петрівсько-Роменська — 3;

-Сергіївська — 3;

-Краснолуцька — 2;

-Омельницька — 2;

-Мачухівська — 1;

-Піщанська — 1;

-Щербанівська — 1.

 

З детальною інформацією про проєкти-переможці Шкільного громадського бюджету можна ознайомитись на порталі Smart Region Полтавської області за посиланням.

Система Orphus