Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Велопарк, QR-коди та реконструкція автостанції: до 300-річчя Сковороди на Полтавщині планують облаштувати доступність до туристичних місць

Велопарк, QR-коди та реконструкція автостанції: до 300-річчя Сковороди на Полтавщині планують облаштувати доступність до туристичних місць

На обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області Чорнухинська селищна рада подала проєкт щодо створення транспортної та інформаційної доступності на батьківщині відомого філософа і поета Григорія Сковороди.

Заплановані роботи, які зазначені у проєкті, мають виконати до святкування 300-річчя Сковороди, яке відзначатимуть у 2022 році.

Читайте також: Видання повного зібрання творів та запуск сайту: Мінкульт схвалив план заходів з відзначення 300-річчя Григорія Сковороди

“Протягом 2021 року в контексті підготовки до 300-літнього ювілею заплановано та реалізується ряд проектів, направлених на створення якісної інфраструктури селища, що дозволить не лише якісно відзначити ювілейні заходи, а забезпечить сталу туристичну привабливість батьківщини Григорія  Сковороди, підвищить рівень комфорту перебування на її території”, – йдеться в описі проєкту.

На базі автостанції (КП “Чорнухи благоустрій”) планується створити велопарк для забезпечення туристичних груп можливістю велосипедної доступності туристичних об’єктів батьківщини Сковороди.

Проект має на меті створення умов транспортної та інформаційної доступності батьківщини на території Чорнухинської громади, її громадських, туристичних та рекреаційних об’єктів. Планують:

– розробити та впровадити унікальний бренд громади на основі її історико-територіальних особливостей;
– цифровізувати та оснастити QR-кодами громадські та туристичні місця громади;
– виготовити тематичну друковану та сувенірну продукцію, присвячену ювілею Г. Сковороди;
– провести реконструкцію приміщення місцевої автостанції в Чорнухах;
– маркувати велосипедні маршрути, придбати велосипеди та встановити закриту парковку для забезпечення організованих туристичних груп велосипедною доступністю віддалених туристичних місць громади.

Бюджет проєкту складає 1 056 900,00 гривень.

Система Orphus