Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Вбив батьків: на Полтавщині засудили до довічного ув’язнення 28-річного чоловіка

Вбив батьків: на Полтавщині засудили до довічного ув’язнення 28-річного чоловіка

У липні 2019 року у Ковалівці Полтавської громади під час гасіння пожежі виявили тіла жінки та чоловіка. Відповідно до висновку судово-медичної експертизи обидві жертви отримали смертельні поранення в ділянці шиї.

Як повідомили у поліції, Полтавський районний суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочинів, передбачених двома статтями Кримінального кодексу України: умисне вбивство (ч. 1, 2 статті 115 Кримінального кодексу України) та умисне знищення або пошкодження чужого майна шляхом підпалу (ч. 2 статті 194 Кримінального кодексу України). Суд призначив полтавцю довічне позбавлення волі.

Нагадаємо, двох мешканців Полтавського району судитимуть за незаконне видобування корисних копалин. Одна із жительок Полтавського району у кар’єрі, розташованому поблизу с. Балясне Диканської територіальної громади, не маючи спеціального дозволу (акта про надання гірничого відводу) накопала з поверхневого шару кар’єру вогнетривку глину.  Цього дня інший обвинувачений неподалік смт Чутове, на території ландшафтного заказника місцевого значення, який відноситься до земель природо-заповідного фонду, також без спеціального дозволу здійснив незаконний видобуток вогнетривкої глини.

Система Orphus