Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Двох мешканців Полтавського району судитимуть за незаконне видобування корисних копалин

Двох мешканців Полтавського району судитимуть за незаконне видобування корисних копалин

8 жовтня цього року одна із жительок Полтавського району у кар’єрі, розташованому поблизу с. Балясне Диканської територіальної громади, не маючи спеціального дозволу (акта про надання гірничого відводу) накопала з поверхневого шару кар’єру вогнетривку глину. 

Про це повідомили у Полтавській обласній прокуратурі.

Цього дня інший обвинувачений неподалік смт Чутове, на території ландшафтного заказника місцевого значення, який відноситься до земель природо-заповідного фонду, також без спеціального дозволу здійснив незаконний видобуток вогнетривкої глини.

“Видобування здійснювалося з метою подальшої реалізації корисних копалин. Загальна кількість видобутого особами становить понад 1 тонну 200 кілограмів. За  висновками експертів, глина типу вогнетривів належить до корисних копалин багатоцільового призначення та відповідно до Переліку корисних копалин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 1994 року № 827, відноситься до корисних копалин загальнодержавного значення. Обвинувальні акти стосовно двох жителів Полтавського району за незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення (ч. ч. 2, 3 ст. 240 КК України) були направлені до суду”, – зазначили у прокуратурі.

Система Orphus