Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В Україні створили колекцію хусток з унікальними орнаментами полтавської художниці

В Україні створили колекцію хусток з унікальними орнаментами полтавської художниці

Український бренд LOVE разом з дизайнеркою Ксенією Карпенко створив хустинки-твіллі з орнаментом полтавської художниці Роксолани Дудки. Незвичні аксесуари з мотивами українського епосу від полтавської мисткині помітив модний журнал VOGUE.

Про це художниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

“Мої авторські малюнки прикрашають твіллі бренду LOVE і це найкраща колаборація яка у мене була! Повна синергія і порозуміння з чарівною дизайнеркою. І про нас написали VOGUE”, — розповіла Роксолана Дудка.

Полтавка працює з живописом, глиняною скульптурою, VR. У своїх роботах мисткиня зображує українських тварин, квіти, народні орнаменти.

У колаборації з дизайнеркою Ксенією Карпенко вони створили функціональний і водночас автентичний аксесуар. Твіллі — функціональна смужка шовку, оздоблена яскравими принтами. Цей аксесуар  можна носити у волоссі, замість браслета, на поясі або на сумочці.

“Щоб втілити симбіоз сучасного й традиційного, Ксенія Карпенко запросила Роксолану Дудку, українську художницю, роботи якої представлені як у національних музеях України, так і в приватних колекціях за кордоном. Кожен малюнок, втілений на шовкових твіллі, унікальний і розроблений вручну. Дизайнерка Ксенія Карпенко та художниця Роксолана Дудка звертаються до кодів природи. Риба, що є одним з головних орнаментів твіллі LOVE, — потужний символ у народних віруваннях і традиціях. Птахи, що також оживають на шовку, поєднують у собі земне й небесне. У народному українському епосі птах символізує людську душу та її вічну свободу”, — йдеться у статті VOGUE.

Замовити хустинки можна за посиланням.

Фото: фейсбук

Система Orphus