Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Упродовж року Полтавщина спрямувала на підтримку українського війська майже 631 млн грн

Упродовж року Полтавщина спрямувала на підтримку українського війська майже 631 млн грн

Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження із військового збору у 2021 році зросли на суму 143,6 млн грн або на 29,5 відсотки.

Заступник начальника ГУ ДПС у Полтавській області Наталія Новоженіна повідомила журналістам, що цього року Полтавщина на підтримку українського війська спрямувала 630,6 млн. гривень. Також заступник очільника ГУ ДПС підкреслила, що позитивна динаміка надходжень військового збору – є результатом відповідальності платників податків-роботодавців регіону, що нарощують розміри зарплат найманих працівників, з яких утримують та перераховують до бюджету військовий збір.

Об’єктом оподаткування військовим збором є заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати або інші виплати і винагороди, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами. Разом з тим, визначено і ряд інших об’єктів, це – орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля – продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.

Ставка збору становить 1,5 відсотка від нарахованої суми доходу. Здебільшого його утримують та сплачують до бюджету роботодавці, які виплачують трудові доходи, та податкові агенти. У разі отримання інших доходів (у тому числі іноземних), з яких не сплачено збір, відповідальним за його перерахування є сам платник.

Система Orphus