Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Укрзалізниця визначила маршрути потягів, у складі яких курсуватимуть 10 купейних вагонів виробництва Крюківського заводу

Укрзалізниця визначила маршрути потягів, у складі яких курсуватимуть 10 купейних вагонів виробництва Крюківського заводу

Укрзалізниця визначила потяги, у складі яких курсуватимуть 10 нових купейних вагонів, які виготовив Крюківський вагонобудівний завод.

Це потяг №5/6 Маріуполь-Ворохта, Рахів. В Укрзалізниці зазначають, що це новий і найдовший в країні маршрут, який розробили спеціально до нового графіка пасажирських перевезень, який починає діяти з 12 грудня, повідомили в Укрзалізниці.

Це потяг прямує через Волноваху, Запоріжжя, Дніпро, Кам’янське, Смілу, Білу Церкву, Бердичів, Здолбунів, Львів, Івано-Франківськ, Яремче, Татарів (Буковель), Ворохту, Рахів та низку інших міст. Відправка у перший рейс потяга №5/6 Маріуполь — Рахів з новими вагонами відбудеться 13 грудня о 08:08.

Зазначається, що 5 купейних вагонів Укрзалізниця вже отримала, ще 5 отримає до кінця листопада 2021 року.

Крім того, нові вагони включатимуться до складу поїзда №77/78 сполученням Харків — Маріуполь.

Читайте також: Укрзалізниця запускає сім потягів до гірськолижного курорту: два з них курсуватимуть через Полтавщину

У рамках договору ПАТ “КВБЗ” (Кременчук, Україна) має побудувати та поставити Укрзалізниці 51 купейний вагон, 12 спальних вагонів, 20 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі, а також 17 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі та купе начальника поїзда. У 2021 році з бюджету України виділено 3 млрд грн на оновлення рухомого складу для пасажирських перевезень.

Система Orphus