Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Укрзалізниця” отримала нові пасажирські вагони, які виготовив Крюківський завод

“Укрзалізниця” отримала нові пасажирські вагони, які виготовив Крюківський завод

“Укрзалізниця” отримала перші 5 зі 100 нових пасажирських вагонів, які виготовив ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод” і придбали за кошти державного бюджету.

Як повідомляють в “Укрзалізниці”, за умовами контракту 20 зі 100 замовлених вагонів мають поставити до кінця 2021 року. Таким чином, компанія з випередженням графіка вже отримала перші 5 купейних вагонів із цієї партії.

“У рамках договору зазначені вагони виготовлено на потужностях ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод” на замовлення АТ “Укрзалізниця”, фінансування – державний бюджет України”, – йдеться у повідомленні.

За даними УЗ, ПАТ “КВБЗ” має побудувати та поставити компанії 51 купейний вагон, 12 спальних вагонів, 20 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі, а також 17 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі та купе начальника поїзда. У 2021 році у бюджеті України передбачено виділення 3 млрд грн на оновлення рухомого складу для пасажирських перевезень.

У нових вагонах є:

-розетки з USB-портами;

-тримачі для стаканів на столиках;

-енергозберігаюче освітлення;

-кнопки виклику провідника в усіх купе та вбиральнях;

-кулери з гарячою та холодною водою;

-купе обладнані системою сигналізації – на ніч двері фіксуються кнопкою блокування, і при відкритті дверей відповідний сигнал надходить до купе провідника;

-відсутні нижні рундуки, тобто під полицями більше місця для багажу;

-кондиціонери;

-вакуумні туалети;

-стіл для сповивання;

-обшивка полиць виготовлена зі зносостійких матеріалів, які витримають посилені навантаження;

-у купе є кватирки, які можна відчинити на провітрювання, навіть на вікнах для аварійного виходу.

 

Система Orphus Поделиться на fb