Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У школі на Полтавщині збирають кошти на закупівлю батутів

У школі на Полтавщині збирають кошти на закупівлю батутів

Шкільна команда  Потічанської філії І-II ступенів з дошкільним підрозділом Опорного закладу “Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника Решетилівської міської ради” запустили власну ініціативу “Відірватись від землі” на краудфандинговій платформі GoFundEd.

Ідея полягає у закупівлі батутів для заняття спортом.

“Ні для кого не секрет, що діти просто обожнюють стрибати на батутах. У нас виникла ідея зробити цю розвагу ще й корисною. Під час спортивних занять використовувати батути. Стрибають всі! Ці тренування допоможуть оптимізувати рухову діяльність впродовж дня, фізично розвиватися, активно та весело проводити дозвілля.  Цей проєкт надзвичайно важливий та потрібний дітям, щоб проводити час весело та з користю. Його реалізація сприятиме формуванню здорового способу життя та фізичному розвитку дітей, адже під час тренувань на батутах працюють усі групи м’язів, формується правильна постава, зменшується навантаження на суглоби”, – йдеться в описі проєкту.

Реалізація проєкту передбачає закупівлю 10 батутів для тренувань групами до 10 осіб та навчання тренера.

Авторами проєкту є вчителька початкових класів Потічанської філії І-II ступенів Тетяна Шуть, майбутній випускник школи Артем Платко і учениці 8 класу Єлизавета Стремицька і Ілона Уляненко.

Бюджет проєкту складає 50 тисяч 857 грн, вже зібрали 4 тисячі 800 грн. Підтримати проєкт можна за посиланням.

Система Orphus