Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Полтаві змагалися робототехніки з усієї області

У Полтаві змагалися робототехніки з усієї області

11-12 листопада на базі Полтавського мистецького ліцею ім.Софії Русової відбулися змагання I етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності (WorldSkills Ukraine) “Мобільна робототехніка” у категорії Junior.

Змагалися чотири команди, які представляли Андріївський ліцей Полтавської обласної ради (команда N3), Диканський опорно-виховний комплекс імені М.В. Гоголя (команда N1), Супрунівський навчально-виховний комплекс (команда N2), та Полтавський обласний науковий ліцей “Політ” при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка (команда N4), повідомили у Департаменті освіти і науки Полтавської ОДА.

Учням потрібно було зібрати машину-робота для виконання означених завдань, запрограмувати його під певні дії та виконати тестові вправи за фіксований час.

“Це було захопливе, творче, інколи драматичне, коли робот “не хотів” виконувати запрограмовані команди, а в цілому дуже цікаве та динамічне дійство”, – розповіли у Департаменті.

Перше місце посіла команда ліцею “Політ” у складі Христини Грибан та Івана Жуй під керівництвом вчителя Ігоря Гаврильчука.

Головний експерт конкурсу Черненко Роман вручив всім учасникам заохочувальні призи від ТОВ “2d3d”, співорганізатора змагань, зацікавленого саме в розвитку напрямку “Мобільна робототехніка”, і побажав кременчуцьким ліцеїстам перемоги весною у Києві на II етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності.

Довідка. WorldSkills Ukraine – Всеукраїнський конкурс професійної майстерності, спрямований на підвищення престижу робітничих професій. Він також є майданчиком для співпраці роботодавців, молоді, закладів освіти та органів влади. Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України, ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” та Федерація роботодавців України.

Фото: Департамент освіти і науки Полтавської ОДА

Система Orphus