Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Новоселівській громаді дезінфікують дитячі майданчики, зупинки та під’їзди будинків

У Новоселівській громаді дезінфікують дитячі майданчики, зупинки та під’їзди будинків

У Новоселівській громаді працівники місцевої пожежної охорони проводять дезінфекцію на зупинках громадського транспорту, дитячих майданчика, у під’їздах багатоквартирних будинків.

Про це повідомили на сайті Новоселівської громади.

“9 листопада обробляли поверхні в селі Рунівщина та за відсутності дітей приміщення дитячого садочку “Малятко”. До покращення епідеміологічної ситуації в країні такі заходи будуть постійними”, – йдеться у повідомленні Новоселівської сільської ради. 

Крім того, наголосили, що це лише частина карантинних заходів.

“Велике прохання до всіх приватних підприємців, не обслуговуйте в магазинах покупців та пасажирів у транспорті без масок. Контролюйте стан здоров’я своїх робітників, у разі хвороби не допускайте присутності підлеглих на робочому місці”, – додали у сільраді.

Нагадаємо, у кожній територіальній громаді Полтавської області мають створити групи для проведення комісійних перевірок дотримання протиепідемічного режиму суб’єктами господарювання і громадянами. Таку рекомендацію підтримали на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. 

Фото: Новоселівська громада

Система Orphus