Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гоголівській громаді запрацювала поліцейська станція

У Гоголівській громаді запрацювала поліцейська станція

У селищі Гоголеве облаштували кабінет для прийому громадян, роботи з документами та відпочинку поліцейського по вул. Станіслава Горєва, 30.

Як повідомили у поліції Полтавщини, правопорядок на території Гоголівської громади підтримує поліцейський офіцер Олег Бульвін, який з 2016 року працював на території селищної ради дільничним.

“Я в цей проєкт повірив, пройшов конкурсний відбір, співбесіду, спеціалізоване навчання (2,5 місяці) у Харкові та зараз працюю поліцейським офіцером громади”, – зауважив Олег Бульвін.

Відповідно до ключової ідеї проєкту “Поліцейський офіцер громади”, проживання правоохоронця на території, обслуговування має вагоме значення для досягнення головної мети – створення безпечного простору в громаді.

Як зазначив начальник управління превентивної діяльності поліції Полтавщини Роман Ніколаєнко, поліцейський розпочинає і закінчує свій робочий день на території громади, дбає про безпеку місцевих жителів та пліч-о-пліч з органами місцевого самоврядування працює над створенням комфортного правового середовища в громаді.

Відкриття власної поліцейської станції та запровадження інституту поліцейських офіцерів на території громади Гоголівський селищний голова Володимир Даценко називає прогресивними змінами. 

“Це крок вперед для новоствореної громади щодо створення безпеки наших громадян. Тож хочу привітати з “днем народження” нашу дільницю та нашого офіцера”, – зазначив Володимир Даценко.

Система Orphus