Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У басейнах нового спорткомплексу в Полтаві встановлюють дворівневу систему очищення води

У басейнах нового спорткомплексу в Полтаві встановлюють дворівневу систему очищення води

У новому спортивно-видовищному на вулиці Петра Юрченка в Полтаві завершили облаштовувати тепловий пункт і вже перевірили систему опалення. Також робітники облицювали середню чашу басейну та закінчують роботи на великому басейні. Зараз укладають кахель на стіни, опоряджують стелю, облицьовують гранітом зовнішні стіни спорткомплексу.

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов 9 листопада проінспектував перебіг будівництва. Він оглянув приміщення, де відбуватиметься запуск води в басейни та розміщується система водовідведення та очищення.

“Вода в усіх басейнах спорткомплексу матиме два рівня очистки – механічну та хімічну. Для механічної очистки води встановлені спеціальні фільтри, які застосовуються в сучасних аквапарках і дельфінаріях. Дезінфекція води відбуватиметься гіпохлоридом натрію, який буде вироблятися на спеціальному обладнанні безпосередньо у спорткомплексі. Очищатимуть воду постійно, спеціальний комп’ютер вимірюватиме показники й дозовано витискатиме хімічні реагенти в басейни”, – розповів Олег Синєгубов.

Гіпохлориду натрію, що вироблятиметься в спорткомплексі, буде достатньо, щоб очищати всі басейни в Полтаві.

Спортивно-видовищний комплекс на вулиці Петра Юрченка в Полтаві зводять за програмою Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Такий спорткомплекс дасть змогу розвивати на Полтавщині кілька видів спорту: плавання, водного поло, триатлону, фізпідготовки веслувальників, борців і боксерів, плавання серед спортсменів із інвалідністю (дефлімпійські та паралімпійські види спорту).

Читайте також: У Полтаві завершують будівництво сучасного спорткомплексу: завозять професійні тренажери

У комплексі облаштують три басейни – 50, 25 та 6,5 метрів. Великий басейн матиме 8 доріжок і відповідатиме всім європейським стандартам для проведення міжнародних змагань. Буде європейська метрична система фіксування результатів. Будівля буде повністю доступна й безпечний для людей з інвалідністю.

Для обслуговування нового спорткомплексу на сесії Полтавської обласної ради було створено комунальну установу “Центр спортивної підготовки”.

Фото: поліція

Система Orphus