Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Тарифи на теплопостачання та гарячу воду для категорії “інші споживачі” зростуть на 34%, – “Полтаватеплонерго”

Тарифи на теплопостачання та гарячу воду для категорії “інші споживачі” зростуть на 34%, – “Полтаватеплонерго”

У порівнянні з тарифами, встановленими рішенням Полтавської обласної ради від 21.10.2021 No286, скориговані тарифи для споживачів категорії “інші споживачі (крім населення)” зростуть в середньому на 34%, для категорії “релігійні організації” — знизяться в середньому на 24%.

Про це повідомили у ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго”.

Чинні тарифи на теплову енергію, послугу з постачання теплової енергії і послугу з постачання гарячої води для ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго” встановлені рішенням Полтавської обласної ради від 21.10.2021 No286.

Як зазначили у “Полтаватеплоенерго”, довгостроковим контрактом з постачальником природного газу ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” для обсягу II ціна визначається щомісячно шляхом підписання додаткової угоди.

“Додатковою угодою на листопад 2021 року ціна визначена на рівні 30217,52 грн за тис.куб.м (без ПДВ та вартості послуг транспортування та розподілу). Тоді як в діючих тарифах на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для категорії “інші споживачі (крім населення)” врахована ціна газу 20641,50 грн за тис.куб.м (без ПДВ та вартості послуг транспортування та розподілу), тобто зростання вартості газу складає понад 46%”, – йдеться у повідомленні.

Також у “Полтаватеплоенерго” наголосили, що додатковою угодою, передбачена ціна газу для виробництва теплової енергії та надання відповідних комунальних послуг релігійним організаціям (обсяг III) за ціною 13658,42 грн за тис.куб.м (без ПДВ та вартості послуг транспортування та розподілу). Тоді як в діючих тарифах на теплову  енергію та послуги з постачання теплової енергії для категорії “релігійні організації” врахована ціна газу 20641,50 грн за тис.куб.м (без ПДВ та вартості послуг  транспортування та розподілу). Тобто зниження вартості газу складає 33,8%.

Читайте також: Хочу запевнити, на Полтавщині тарифи на тепло для населення залишаться незмінними, – Кирило Тимошенко

З метою приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня та забезпечення відшкодування всіх витрат, пов’язаних з виробництвом теплової енергії, і відповідно наданням послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, підприємством виконані розрахунки щодо коригування тарифів на зміну вартості природного газу для споживачів категорій “інші споживачі (крім населення)” та “релігійні організації”.

Загальний розмір планованих тарифів, поданих Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства “Полтаватеплоенерго” до Полтавської обласної ради для встановлення та їх структури за посиланнями: Посилання 1, Посилання 2.

“У порівнянні з тарифами, встановленими рішенням Полтавської обласної ради від 21.10.2021 No286, скориговані тарифи для споживачів категорії “інші споживачі (крім населення)” зростуть в середньому на 34%, для категорії “релігійні організації” — знизяться в середньому на 24%”, – йдеться у повідомленні.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з 06.11.2021, за адресою 36008, м. Полтава, вул. Комарова, 2а або на електронну адресу підприємства [email protected].

Для реєстрації пропозицій (зауважень) потрібно зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

2021_11_05_Info_-_Taryf
Перейти до вмісту