Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Для населення не підвищуватимуть: депутати облради встановили тарифи для “Полтаватеплоенерго”

Для населення не підвищуватимуть: депутати облради встановили тарифи для “Полтаватеплоенерго””

На засіданні позачергової сесії Полтавської облради депутати підтримали рішення про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та гарячої води, що надаються ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго”.

За словами директора ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго” Олександра Олексенка, тариф для населення підвищуватися не буде.

“Завдяки досягнутим домовленостям з Урядом, щомісяця підприємству буде компенсуватися різниця в тарифах. Таким чином, тарифи на теплову енергію та постачання гарячої води для населення до кінця опалювального періоду 2021-2022 років залишаться незмінними. Тарифи для бюджетних організацій будуть встановлені відповідно до укладених договорів з “Нафтогаз” в межах Меморандуму”, – зазначив Олександр Олексенко.

Читайте також: Депутати внесли зміни до показників обласного бюджету на 2021 рік

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов зазначив, що у межах дії Меморандуму буде запропонований механізм компенсації різниці у тарифах.

“Наша область є учасниками цього Меморандум. І, дійсно, буде  запропонований механізм щодо компенсації різниці у тарифах.  На початку вересня у кожному регіоні працювали комісії щодо верифікації у різниці тарифів, яка утворилася з 2015 року. Заявки щодо компенсації різниці в тарифах уже опрацьовані Урядом і будуть винесені у сесійну залу Верховної Ради”, – зазначив Олег Синєгубов.

На засіданні позачергової сесії підтримали це рішення: “за” проголосували 50 депутатів. Напередодні, постійна комісія обласної ради з питань з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку відповідне рішення не підтримала.

Читайте також: Опалювальний сезон: вихідними у Полтаві розпочнуть запускати котельні

Нагадаємо, зранку 21 жовтня перед будівлею Полтавської обласної ради зібрались мітингувальники, які протестували проти підвищення комунальних тарифів.

Система Orphus