Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Розпиляють літаками: у Держпродспоживслужбі показали, як на Полтавщині вакцинують тварин проти сказу

Розпиляють літаками: у Держпродспоживслужбі показали, як на Полтавщині вакцинують тварин проти сказу

З 15 листопада на Полтавщині триває вакцинація лисиць, вовків, єнотоподібних собак, шакалів та інших м’ясоїдних тварин. Вакцину розповсюджують за допомогою чотирьох літаків АН-2 зі злітно-посадкової смуги у Пирогах Глобинської міської територіальної громади Кременчуцького району.

Проведення кампанії запланували на території загальною площею 20,7 тисячі км2. Розповсюдити планують понад 518 тисяч принад з вакциною “Орісвак” виробництва ТОВ “Укрветпромпостач” (Бровари), повідомили у Держпродспоживслужбі.


Приманки з вакциною розкидають над важкодоступною територією області. Оператор літака Ярослав Проць розповідає, що для ефективного розповсюдження вакцини охоплять всю території Полтавщини, окрім населених пунктів, боліт, водоймищ, автомобільних та залізничних шляхів і місць проведення польових робіт. 

З початку року в Полтавській області захворіли на сказ та загинули 21 тварина, із яких 6 — лисиці та 2 великі рогаті худоби. 30% випадків припадає на безпритульних собак і котів, повідомила начальниця відділу організації протиепізоотичної роботи Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Наталія Карпенко.

Фото: фейсбук

Система Orphus