Ви тут:
Суспільство Україна 

“Річ у тім”: у Києві презентували виставку, приурочену акції проти насилля

“Річ у тім”: у Києві презентували виставку, приурочену акції проти насилля

25 листопада, розпочалася Всесвітня акція “16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства”. Сотні організацій, компаній та особистостей у багатьох країнах світу активізують зусилля проти насильства.

В Україні вже другий рік поспіль МВС України ініціює інформаційну кампанію “Річ у тім”. Акція націлена привернути увагу населення до такого жахливого явища як домашнє насильство, повідомили в Фонді Народонаселення ООН.

 

У проєкті “Річ у тім” взяли участь 16 відомих особистостей. Серед них – актори, ведучі, музиканти, вчені, спортсмени. Вони озвучили 16 історій, що позичені зі справжніх поліцейських протоколів.

“За голосами знаменитостей проступають голоси жертв. В них – відвертість, страждання, біль. Річ у тім, що про домашнє насильство треба говорити вголос”, – йдеться у повідомленні.

В фокусі кожної історії – річ, що стала знаряддям насильства або асоціюється з ним, адже насильство буває фізичним, психологічним, економічним, сексуальним.

“Мета цієї виставки – вкотре привернути увагу населення до такого жахливого явища як насильство. Ця проблема часто залишається за зачиненими дверима. Її замовчують. Від неї відводять очі і не помічають”, – йдеться на сайті “Річ у тім”.

Саме небайдужість до постраждалих осіб, включно з дітьми, допоможе їм знайти захист і допомогу, а інколи навіть зберегти життя: коли людина зазнає домашнього насильства, часто вона фізично не має змоги захистити себе або через стрес усвідомити, що трапилось та що їй слід робити у цій ситуації.

Система Orphus Поделиться на fb