Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Призначили ще одного заступника голови Полтавської ОДА

Призначили ще одного заступника голови Полтавської ОДА

З 1 листопада Максим Калінін починає виконувати обов’язки на посаді заступника голови Полтавської ОДА.

Про це повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов на початку апаратної наради 1 листопада. Він вже підписав відповідне розпорядження.

Нагадаємо, раніше Максим Калінін працював на посаді директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  ОДА.

Довідково: Народився Максим Калінін в Чорнухах 16 серпня 1988 року. У 2010 році закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ (правознавство, юрист), у 2013 році – Полтавську державну аграрну академію за фахом “облік і аудит”.

Трудову діяльність почав у Лохвицькому районному відділі ГУМВС України в Полтавській області, потім працював старшим слідчим відділу розслідування злочинів у сфері господарської діяльності слідчого управління УМВС України в Полтавській області.

Працював у Херсонській обласної державної адміністрації (2017-2019 рр.) начальником відділу взаємодії з правоохоронними органами та в Кіровоградській ОДА – начальником відділу зовнішньоекономічної діяльності, державної регуляторної політики та розвитку підприємництва. Минулого року призначений заступником голови Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Наразі у голови Полтавської облдержадміністрації п’ять заступників – перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін та заступники Катерина Рижеченко, Євген Греков, Ігор Панченко та Максим Калінін.

Система Orphus