Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують на перегляд фільму про художника Івана Мясоєдова

Полтавців запрошують на перегляд фільму про художника Івана Мясоєдова

9 листопада у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського відбудеться перегляд фільму про Івана Мясоєдова “Сад Богів”. На кінопоказ запрошують усіх охочих. Початок о 18:00.

Про це повідомили у Полтавській бібліотеці імені І.П.Котляревського.

“Сад Богів” – це цікава робота Артура Арояна та Олени Мушинської про полтавський період життя художника. 

Документальна картина стала публікацією раніше невідомих фактів із життя видатного художника, гравера, атлета Івана Мясоєдова (полтавський період).

“Художник, етнограф, постановник танців – Іван Мясоєдов і нині залишається міфологізованою особистістю. Його погляди і творчість не дозволили йому втиснутися в радянський пантеон художників. Тому інтрига щодо робіт зберігається і нині, адже достеменно ми не знаємо, де поділися великі полотна-роботи митця. У фільмі ми не намагалися дати відповіді на всі питання. Намагалися правильно поставити ці питання. І, до речі, закадрового тексту немає, аби глядач все зміг зрозуміти сам”, – зауважив кандидат архітектури, доцент Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, фотограф, громадський діяч, краєзнавець, екскурсовод Артур Ароян.

Щоб приєднатися до перегляду фільму необхідно зареєструватися за телефоном 099 781 07 11.

Фото poltava.to

Система Orphus Поделиться на fb