Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавський симфонічний оркестр зіграв концерт для колег галузі культури і мистецтва

Полтавський симфонічний оркестр зіграв концерт для колег галузі культури і мистецтва

8 листопада відбувся святковий концерт Полтавського академічного симфонічного оркестру з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Урочисту програму склали саундтреки до кінофільмів, шедеври світової музики, класична музика. Диригували народний артист України Віталій Скакун і Єлізар Пащенко.

Затишна оркестрова зала повнилася натхненням, радістю й вдячними оваціями, адже Майже половина глядачів це були запрошені колеги з різних культурно-мистецьких закладів міста.

“Концерт не залишив байдужим жодного слухача. Оркестр з радістю привітав друзів з професійним святом. Ми старалися командою зробити свято для всіх, хто був у залі слухачем. Головною задачею було зробити цей світ хоч на краплинку добрішим. Думаю, що це вдалося. А щоб переконатися – пропонуємо відвідати наші наступні програми 22 та 29 листопада”, – прокоментував подію директор оркестру Михайло Малько.

Мистецькі подарунки найдорожчі, і приємно, що особливе свято оркестранти розділили цього вечора з поціновувачами, які шанують і аплодують найпалкіше.

Нагадаємо, у Полтаві нагородили працівників культури та майстрів народного мистецтва області.

Марія Бойко

Фото – Михайло Малько

Система Orphus