Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські спортсмени привезли із всеукраїнських змагань майже три десятки нагород

Полтавські спортсмени привезли із всеукраїнських змагань майже три десятки нагород

29 по 31 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з тхеквондо серед ДЮСШ та спортивних клубів. За нагороди змагалися 1200 учасників, які представляли 72 команди з різних міст України. 

“Була сформована сильна збірна команда, ми показали гарний результат та маємо таку кількість переможців в різних категоріях. Дякую Управлінню у справах фізичної культури та спорту Полтавської міської ради за підтримку наших спортсменів”, – розповів старший тренер відділення тхеквондо ДЮСШ «Полтава» Юрій Шавиро.

Імена переможців та їх тренерів опублікували на сайті Полтавської міської ради.

В групі формальних вправ перше місце чемпіонату України вибороли: Бабенко Назар, Левішко Віра, Сипало Дар`я, Холодний Ігор, Вовк Софія, Галанюк Гліб, Цілуйко Вікторія, Фалько Анастасія, Шавиро Владислав (Тренер Шавиро Юрій), Мельник Нікіта, Потьома Валерія, Мельник Тимофій, Москаленко Ярослав, Сульженко Вікторія (тренер Вікторія Терещенко).

Срібло змагань та друге місце: Шавиро Євген, Павло Адамець, Бойко Богдан, Гуржій Артем, Прихода Роман, Боярин Вадим (Тренер Юрій Шавиро), Болеста Єгор, Журавель Артем, Кириленко Микола (тренер Михайло Шамян).

Бронза чемпіонату у Тетяни Богданової (тренер Юрій Шавиро).

В розділі керугі чемпіонкою України стала Вікторія Цілуйко, яка виграла три поєдинки у своїх суперниць з явною перевагою (тренер Юрій Шавиро). Не було рівних і Аміні Баккаєвій яка виграла два поєдинки та виборола перше місце чемпіонату (тренер Богдан Зубрійчук). Бронзу престижних змагань здобув Марк Коне (тренер Михайло Шамян).

Система Orphus Поделиться на fb