Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Показали 3-D модель будівництва майбутніх пілонів мосту через Дніпро у Кременчуці

Показали 3-D модель будівництва майбутніх пілонів мосту через Дніпро у Кременчуці

Перші 5 металевих труб, які слугуватимуть фундаментом лівого пілону мосту через р.Дніпро в м.Кременчук, вже частково занурені в проєктне положення. Довжина кожної – 36 метрів, діаметр – 2 метри. Для одного пілону необхідно 40 труб. Максимальна глибина, на яку будуть занурені труби, – 50 метрів.

Про це розповіли у Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

“Спільно з компанією “Doğuş Grubu” підготували 3-D модель будівництва майбутніх пілонів. Всі роботи виконуються в акваторії річки. За допомогою віброзанурювача труба влаштовується на глибину 6-7 метрів. Потім ударним дизель молотом відбувається занурення до проєктної відмітки. Після цього розпочнемо буріння, всередині труби, аби вибрати геологічні породи. Коли ці роботи виконані, влаштовуємо металевий каркас, проводимо бетонування труби та влаштування монолітної основи над водою. Цього тижня очікуємо прибуття чергової партії труб. Для їх складування підготовлений спеціальний майданчик. Ще одна партія знаходиться на розмитненні в Херсоні”, – зазначили у Службі.

 

Нагадаємо, новий міст з підходами будується паралельно до наявного Крюківського. На правому березі Дніпра він виходитиме на набережну, де сполучатиметься з трасою Н-08 Бориспіль-Маріуполь. Також буде розв’язка з можливістю з’їзду на Літературний провулок. На лівому березі міст закінчуватиметься на Великій набережній зі з’їздом на Флотську вулицю. В процесі задіяні 172 фахівці з Туреччини та України, зокрема 88 працівників з України та 84 з Туреччини.

 

Система Orphus