Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Плануємо взяти на баланс області будинок ДБР, – Олег Синєгубов

Плануємо взяти на баланс області будинок ДБР, – Олег Синєгубов

В одному з приміщень будівлі ансамблю Круглої площі в Полтаві планують розмістити спортивну секцію, ІТ-простір чи заклади позашкілля. Донедавна в будівлі розміщувалося територіальне управління Державного бюро розслідувань.

Про це повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов на зустрічі з головними редакторами регіональних ЗМІ.

За його словами, нині вже є домовленість із Фондом державного майна про передачу будівлі на баланс області.

“Будівля не занедбана, але потребує капітального внутрішнього та зовнішнього ремонту. Далі проведемо громадські слухання, щоб остаточно визначитися, що розмістити в ній. До обговорень залучатимемо фахівців, представників культури, журналістів, місцеву громаду. Завдяки реалізації проєкту полтавці матимуть змогу втілити у життя свої креативні ідеї та розвивати таланти”, – зазначив Олег Синєгубов.

Читайте також: Безперервна робота, доленосні виклики та розвиток інфраструктури, – голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов про два роки на посаді

Голова Полтавської ОДА наголосив, що основне завдання – зберегти саму будівлю, адже це архітектурна пам’ятка та надбання нашого міста.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus