Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Безперервна робота, доленосні виклики та розвиток інфраструктури, – голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов про два роки на посаді

Безперервна робота, доленосні виклики та розвиток інфраструктури, – голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов про два роки на посаді

12 листопада голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов прозвітував про результати двох років роботи на посаді.

“Два роки, як я перебуваю на посаді голови Полтавської обласної державної адміністрації. Цей етап життя у мене асоціюється з безперервною роботою, доленосними викликами для регіону й держави, розвитком інфраструктури”, – зазначив Олег Синєгубов.

Голова облдержадміністрації розповів, що цього року представив Стратегію розвитку Полтавської області до 2027 року. 

“Рухаємося за цією Стратегією. Ми чітко знаємо, де бачимо себе в культурі, освіті, спорті, будівництві, розбудові інфраструктури. Наше головне завдання – “адвокатувати” інтереси Полтавщини на рівні держави, щоб мати ще більше інвестиційних можливостей, зокрема державних. Особливо в такий нелегкий час пандемії дуже багато коштів іде саме на медицину, на боротьбу з коронавірусом. Для області це сотні мільйонів гривень, для України – мільярди”, – зауважив очільник Полтавщини.

Олег Синєгубов зупинився на глобальних інфраструктурних об’єктах, які в регіоні планують закінчити цього року. Зокрема в межах програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” вже завершено роботи у філармонії. У перспективі – спорткомплекс по вулиці Петра Юрченка в Полтаві. Також у фокусі – школи, дитсадки, спортивні об’єкти, приймальні відділення.

Також голова Полтавської ОДА розповів і про плани на наступний рік.

“У пріоритеті – медицина. Зокрема, нова інфекційна лікарня. Я дуже сподіваюся, що ми почнемо її будувати в 2022 році на базі тубдиспансеру. Також запланована реконструкція онкодиспансеру в Полтаві. Облрада виділила кошти на придбання лінійного прискорювача – сучасного медичного обладнання вартістю близько 60 млн грн. Це буде вагомий крок у боротьбі з онкологією. Такого апарату немає, наприклад, ні в Харкові, ні в Сумах, ні у Дніпрі. Найближчий територіально – лише в Києві”, – наголосив  Олег Синєгубов.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus