Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

НКРЕКП оштрафувала “Полтаваобленерго” на 510 тис грн

НКРЕКП оштрафувалаПолтаваобленерго” на 510 тис грн

Через систематичне порушення прав споживачів на АТ “Полтаваобленерго” Національна комісія, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, наклала штраф у розмірі 510 тис. грн.

Таке рішення прийняли 24 листопада під час регуляторного засідання.

Одразу комісія хотіла оштрафувати “Полтаваобленерго” на 255 тис. грн за порушення вимог законодавства у сфері енергетики та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії. Проте під час засідання, через велику кількість порушень, штраф збільшили вдвічі.

“Я вже давно не чув про такі порушення з боку ліцензіатів. Пропоную вдвічі збільшити розмір штрафу. Сьогодні викличу керівництво, і якщо буде таке ставлення до споживачів продовжуватись, то компанія не заслуговує на стимулююче регулювання”, – сказав голова НКРЕКП Валерій Тарасюк.

Серед порушень, які озвучили під час комісії: строки надання послуг, зміни редакції типового договору, внесення додаткових умов до договорів щодо зміни термінів надання послуги стандартного приєднання, та складання ліцензіатом неправомірних актів про порушення зі сторони споживача.

Система Orphus