Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Науковці з Кременчука стали лауреатами Премії Верховної Ради України

Науковці з Кременчука стали лауреатами Премії Верховної Ради України

Науковці Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського стали лауреатами Премії Верховної Ради України.

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку 10 листопада у конференцзалі Верховної Ради України за ініціюванням Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій відбулося урочисте вручення Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2019 рік.

В Урочистій церемонії взяли участь Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко, заступник Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк та президент Національної академії наук України Анатолій Загородній.

Переможцями конкурсу стали 30 робіт – 63 науковці, з них двоє – представники Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, автори наукової роботи “Розвиток теорії процесів перетворення і генерування енергії асинхронними генераторами”. Премію присуджено:

• Володимиру Ченчевому – кандидату технічних наук, доценту кафедри систем автоматичного управління і електроприводу;
• Наталії Зачепі – кандидату технічних наук, доценту кафедри систем автоматичного управління і електроприводу.

 

Система Orphus