Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині за тиждень перевірили майже 800 об’єктів, – Держпродспоживслужба

На Полтавщині за тиждень перевірили майже 800 об’єктів, – Держпродспоживслужба

Упродовж минулого тижня, з 15 по 21 листопада, у Полтавській області перевірили дотримання протиепідемічних заходів майже на 800 об’єктах.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Порушення протиепідемічних вимог встановили на 347 об’єктах. До порушників застосували відповідні заходи реагування, зокрема надано 347 приписів (пропозицій) та складено 207 протоколів про адміністративне правопорушення.

“У 11 випадках щодо виявлених порушень інформувались органи місцевої влади, 47 випадках проінформовано органи поліції”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У “червоній” зоні для вакцинованих послаблять обмеження на проїзд у громадському транспорті

Зокрема, перевірили:

– 395 об’єктів торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків), порушення встановили на 180 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали 180 приписів. Склали 109 протоколів про адмінправопорушення.

– 172 об’єкти торгівлі непродовольчими товарами, на 76 встановили порушення. Надали 76 приписів. Склали 41 протокол про адмінправопорушення.

– 59 закладів громадського харчування, на 37 встановлено порушення. Надали 37 приписів. Склали 27 протоколів про адмінправопорушення.

– 38 перукарень та салонів краси, порушення протиепідемічних вимог встановили на 22 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали 22 приписи. Склали 16 протоколів про адмінправопорушення.

– 7 перевірок агропромислових ринків, порушення протиепідемічних вимог встановили на 6 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали 6 приписів. Склали 3 протоколи про адмінправопорушення.

– 36 дитсадків, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів виявили на 2 об’єктах. Надали 2 приписи щодо усунення порушень. Склали 1 протокол про адмінправопорушення.

– 46 освітніх закладів, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів виявили на 7 об’єктах. Надали 7 приписів щодо усунення порушень. Склали 1 протокол про адмінправопорушення.

– 8 аптек, оптик, порушення протиепідемічних вимог встановили на 2 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали 2 приписи.

– 1 готель, хостел, порушення протиепідемічних вимог встановили на 1 об’єкті. За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали 1 припис;

– 32 об’єкти пасажирських перевезень, порушення протиепідемічних вимог встановили на 14 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали 14 приписів, склали 9 протоколів про адмінправопорушення.

– 2 інших об’єкти нагляду (об’єкти побутового обслуговування населення, адміністративні та офісні приміщення, заклади ветеринарної медицини, АЗС, поштові відділення, об’єкти водопостачання, банківські відділення, ломбарди тощо), порушення протиепідемічних вимог не встановили.

Фото: Держпродспоживслужба

Система Orphus