Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині визначили переможця щорічної військово-спортивної гри “Заграва”

На Полтавщині визначили переможця щорічної військово-спортивної гри “Заграва”

6 листопада під Полтавою на базі військового полігону в Вакуленцях відбувся щорічний обласний захід з військово-патріотичного виховання молоді “Заграва”.

Попри примхи погоди та інші складнощі цього року у заході взяли участь понад 150 учасників. Свої команди представили Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, військово-спортивний центр «Воїн», військові кафедри Полтавського університету економіки і торгівлі та інших ВУЗів Полтави, Полтавського державного аграрного університету та інші, тож змагання проходили на високому рівні, повідомили у пресслужбі Полтавського обласного ТЦК та СП.

“Цій молоді, не байдужа країна, вони є патріотами, знають як і готові захищати державу. Це те, що повинно виховуватися ще зі шкільних та студентських лав та, часом, передаватися навіть дорослим. Хлопці, дівчата – ви молодці! Так тримати!”, – зазначив перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко.

Перед учасниками гри стояли завдання: стрільба з пневматичних пістолета та рушниці, метання гранат, збирання-розбирання автомата, споряджання магазину патронами, тактична підготовка (елементом якої є евакуація пораненого з поля бою та надання йому домедичної допомоги, орієнтування на місцевості – всі ці елементи покликані на виховання учасників у дусі військових традицій.

В результаті напруженої боротьби визначили по два переможці (в двох вікових категоріях) в кожній номінації та загального переможця. Ним стала команда військової кафедри Полтавського університету економіки і торгівлі.

“Заходи військово-патріотичного виховання постійно проводяться в Полтавській області і можна з абсолютною впевненістю сказати, що за даним показником Полтавщина далеко попереду за решту областей. Ми переконані, що кожен школяр має право навчитися захищати Батьківщину”, – зазначили у Полтавському обласному ТЦК та СП.

Щорічний обласний захід з військово-патріотичного виховання молоді «Заграва» засновано за ініціативи Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та за активної участі військово-спортивного центру «Воїн» у 2013-у році як козацько-спортивні змагання. Згодом, після гібридної агресії Російської Федерації проти України, за ініціативи Полтавського обласного ТЦК та СП (на той час – військового комісаріату) було додано елементи військової підготовки, які зараз становлять більшу частину програми змагань.

Система Orphus